30 Листопада 2020, 01:24 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Шевченко на кожен день з Яніною Соколовою - 7 Березня 2019

Шевченко на кожен день з Яніною Соколовою

Категорія: «Події»
Дата: 07 Березня 2019 (Четвер)
Час: 14:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука
Адреса: пл. Ринок, 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 291


7 березня маємо особливу зустріч з Яніною Соколовою - телеведучою, моделлю, акторкою театру і кіно, а з 2018 авторкою та ведучою Youtube-каналу «Вечір з Яніною Соколовою» (викриває фейки російської пропаганди про Україну). 

У #Бібліотека_Іваничука відбудеться презентація книги «Шевченко на кожен день», особливість якої полягає в тому, що на десятках сторінок розміщені QR-коди, відсканувавши які читач потрапляє на YouTube-канал з відеочитанням віршів у виконанні Яніни Соколової. А також книга включає QR-коди з переходом на 12 промо-роликів на соціально-важливі теми.

Це видання вийшло у світ у 2018 і є унікальним, бо дає читачеві можливість не тільки день за днем увесь рік занурюватися у творчість геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861), а й почути як звучать його поезії у виконанні професійної акторки і популярної телеведучої Яніни Соколової. 

Книга ілюстрована малюнками, начерками и офортами Шевченка, який до того ж був талановитим художником, академіком гравюри Петербузької академії мистецтв.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar