01 Березня 2021, 18:17 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Виставка «Квантовий стрибок Шевченка. Львів» - 1 Березня 2019

Виставка «Квантовий стрибок Шевченка. Львів»

Категорія: «Події»
Дата: 01 Березня 2019 (П'ятниця)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Книжковий Лев»
Адреса: пр.Шевченка 14
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 411


Ми звикли вважати (дехто іронічно, а більшість – всерйоз), що хліб, вишиванка, калина, гопак і пісня символічно трактують нашу українську ідентичність. Від них вже рукою подати до культурного коду нації – Тараса Шевченка. Його продовжують згадувати і цитувати в часи сум’яття та непевності (тобто регулярно), хоч за двісті років він з живої людини перетворився на ідеологічний пам’ятник боротьби з недолею. 

Проект «Квантовий стрибок Шевченка» – це сплав вільнодумства та науки, це спроба осучаснити старе та архівувати популярні культурні образи. Це мандрівка у часі, просторі, вимірі з українським Вергілієм – Тарасом Григоровичем, це незабутній «тріп», де глядач бере на себе роль самого Шевченка.

Виставка фіксує еклектичні зустрічі Тараса Шевченка з персонажами глобалізованого світу масової культури. Кожна ілюстрація, кожна зустріч – квантовий стрибок у тіло і свідомість Іншого. Хто з них чужий, а хто свій і що чекає Шевченка у наступному стрибку-перевтіленні?

Дізнавайтесь з 1 по 14 березня у мистецький галереї «Книжковий ЛЕВ» (пр. Шевченка, 14). Олександр Греков – київський ілюстратор, засновник бренду Unicorn&Wine. Співпрацює з благодійним фондом «Таблеточки», Національними музеями, OLX, АТБ і т.д.

Куратор проекту від Національний музей Тараса Шевченка (Київ): Анастасія Аболєшева (aboliesheva@gmail.com).
Інформаційні партнери: Esthète Газета, What'sart?, мережа магазинів ШОСЬ.

Подія у FB: https://www.facebook.com/events/596187720830565/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar