04 Серпня 2020, 03:20 | Реєстрація | Вхід
/ Події / 20 лютого | Grand Finale туру Макса Кідрука в Києві - 20 Лютого 2019

20 лютого | Grand Finale туру Макса Кідрука в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 20 Лютого 2019 (Середа)
Час: 20:00
Вартість: 150 грн.
Місто: Київ
Місце: Admirall Hall
Адреса: вул. Хрещатик, 9/11
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 381


20 лютого, о 19:00, в Admirall Hall (вул. Хрещатик, 9/11) відбудеться вже традиційний #GrandFinale - заключна подія масштабних турів Макса Кідрука країною на підтримку нових книг. Цього разу йдеться про тур #101містоДНБ, під час якого було презентовано роман «Де немає Бога».  

Макс Кідрук про Grand Finale: «Початково Grand Finale мав бути чимось на кшталт посиденьок із добрими друзями: я повернувся з мандрівки й ділюся закулісними історіями, розказую, що там і як. Утім цього разу буде дещо нове й особливе. Ми з командою маємо за плечима вже два великих тури, а отже, можемо порівнювати й відслідковувати зв'язки між цілою низкою параметрів, та найважливіше - ми вважаємо, що за ці два роки набралися достатньо досвіду, щоби під час наступного туру взяти з собою молодого, нікому не відомого автора. Такого ще ніхто не робив. Принаймні точно не в таких масштабах. От про це й поговоримо. Приходьте».


Якщо ви досі губитеся в здогадах, чи варто свій вечір провести саме тут, розповідамо, кому це точно буде цікаво:

1. справжнім прихильникам тревелогів Макса: 

ця подія, перш за все, розповідь про вражаючу мандрівку Україною, мета якої залучити до читання все більше людей. Автор розповість, навіщо вдруге наважився їхати сотнею міст і містечок України, яких труднощів, зрад і перемог зазнала команда на шляху, не обійдеться без дорожніх історій, закулісних таємниць та самоіронії;

2. культменеджерам, видавцям та усім долученим до літпроцесу: 

під час Grand Finale автор представить результати вибірки, отриманої після двох великих турів. Було отримано достатньо даних, щоб почати відстежувати динаміку низки важливих для літературної сфери параметрів, серед яких кількість відвідувачів презентацій (у великих і малих містах, з платним чи вільним входом), куплених книг, реакція слухачів тощо. 

3. авторам-початківцям:

2019 року Макс Кідрук з командою мистецького об’єднання «Стендаль» спробують втілити ще одну авантюру – ввести в письменницьке коло України нового автора і зробити це гучно.

Нагадуємо, що кількість місць обмежена. Квитки за посиланням: https://bit.ly/2G0coxv. Подробиці ось тут: http://bit.ly/2E5isTg.

З питань акредитації звертатися до організаторів: stendalutsk@gmail.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar