30 Березня 2023, 23:29 | Реєстрація | Вхід
/ «Сільська любов та інші жахіття» Василя Зими у Рівному - 17 Лютого 2019

«Сільська любов та інші жахіття» Василя Зими у Рівному

Категорія: «Події»
Дата: 17 Лютого 2019 (Неділя)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 504


Книгарня «Є» та видавництво «Український пріоритет» запрошують на презентацію книги Василя Зими «Сільська любов та інші жахіття». Захід відбудеться 17 лютого. Початок – о 18.30. Модерує Тетяна Чіхрай.

Це вже п’ята книга Василя Зими. Цього разу твір побачив світ завдяки співпраці з видавництвом «Український пріоритет» та за підтримки телеканалу «Еспресо». Доречно згадати, що Василь – ведучий каналу «Еспрессо», лауреат премії імені Олеся Гончара, лауреат премії «Гранослов» і улюбленець багатьох читачів по всій Україні.

У своїй новій книжці – збірці містичних новел з життя сучасної України – автор запрошує читача до подорожі маленьким самобутнім селом Дахталія. Хоча село переживає ті ж самі події, що й вся Україна, лише тут вирує містика. Читач познайомиться з відьмою, яка живе на перехресті доріг, дізнається історію загадкового маляра, довідається, чим скінчиться помста самотньої дівчини через зраду коханого і завітає в гості до баби, що своїм ворожінням намагається захистити село від прадавнього українського лиха. Коктейль з містики, самобутніх традицій та дивовижних краєвидів, - саме те, що треба довгими зимовими вечорами!


Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar