25 Лютого 2024, 17:04 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація альбому «Перший відмінок» в «Я Галереї» - 11 Лютого 2019

Презентація альбому «Перший відмінок» в «Я Галереї»

Категорія: «Події»
Дата: 11 Лютого 2019 (Понеділок)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Я Галерея
Адреса: вул. Хорива 49Б
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 684


11 лютого о 19:00 в арт-центрі Я Галерея відбудеться фінісаж виставки Ростислава Котерліна «Людське, художнє». На ньому буде презентовано альбом про незалежне мистецтво Івано-Франківська «Перший відмінок». Презентація пройде за участі Анатолія Звіжинського та Ростислава Котерліна; модератор – Павло Гудімов.

Як провінційне містечко, де відсутнє поняття «мистецька школа» ввести в п’ятірку міст країни, що творять сучасне мистецтво? Чи можливо поєднати ідеологію «нічогонероблення» державних культурних інституцій з критичними практиками незаангажованих митців? Створення міфу — культурний бренд чи маркетингова провокація?

Альманах, якщо й не дає відповідей на подібні запитання, описує один з апробованих варіантів розвитку культурної політики й ділиться набутим досвідом митців та дослідників мистецтва.

На початку 90-х років минулого століття в Івано-Франківську сформувалася група художників, творчість яких була інспірована післямодерним розумінням мистецтва та експозиціями міжнародного бієнале «Імпреза», що проводилась в Івано-Франківську кожні два роки – з 1989 по 1997.

Окрім великої кількості виставок, починаючи зі знакової «Провінційний додаток No2», художники цього кола писали тексти, книги, організовували перформативні акції, видавали альманах «Кінець кінцем», знімали відео, а також брали участь у міжнародних проектах.

Видання здійснено за фінансової підтримки Українського культурного фонду в рамках проекту «Імпреза. Провінційний додаток №3. Документи».

11 лютого, 19:00. Київ, Я Галерея, вул. Хорива 49Б. Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar