15 Квітня 2021, 17:13 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / «Cimmeria» | Конкурс оповідань від «Das ist fantastisch!» - 16 Грудня 2018

«Cimmeria» | Конкурс оповідань від «Das ist fantastisch!»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 16 Грудня 2018 (Неділя)
Час: 01:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1396


Триває прийом текстів до нового числа альманаху «Das ist fantastisch!». Наступний номер отримає назву «Cimmeria» і буде присвячений героїчному фентезі.

У цьому світі правлять магія, меч і мускули. Тут все тримається на силі і жорстокості. Тут є місце кентаврам та єдинорогам, гладіаторам та вікінгам в рогатих шоломах, дівчатам в бронеліфчиках і м’язистим накачаним чолов’ягам в пов’язках із рваної тканини на стегнах, з чудернацькими мечами в руках та шкірою леопарда на спині.

Культури і епохи можна змішувати, особливо античність, середньовіччя і прадавню історію. Єдине, про що не слід забувати, — це світ ВАРВАРІВ. Надихаємось «Конаном варваром» і картинами Бориса Валєджо. Пам’ятаймо, що Конан-варвар з України, але давайте обійдемося без нього особисто. Дія також необов’язково має розгортатися в Кіммерії. До ваших послуг – Гіперборея, Боспорське царство, Урарту, Мохенджо-Даро, Колхіда, Таврида, Йотунхейм, Скіфія, Імперія Чингізхана і безліч інших вигаданих та реальних країн (при чому вони можуть бути сусідами у вигаданому вами світі). Не обмежуйте себе!


До розгляду приймаються прозові твори українською мовою. У разі, якщо твір раніше публікувався (у тому числі — в Інтернеті), обов’язково вкажіть, де і коли. Проте, бажано, щоби твори були раніше неопублікованими.

Кінцевий строк подання творів: 16 грудня 2018 р.
Максимальний обсяг: до 40 тис. знаків із пробілами. Альманах виходить як e-zine (в електронній формі).
У темі листа зазначте «Cimmeria». Приймаються файли у форматах doc та docx.
Увага! Перед твором ОБОВ’ЯЗКОВО зазначте ім’я автора або псевдонім, під яким ви хочете опублікувати твір.

Оповідання надсилайте на скриньку: dfjournal@ukr.net

Альманах також приймає статті та рецензії на тему фантастики. Якщо ви маєте бажання підготувати такий матеріал, прохання спочатку обговорити тематику з редакцією. Контактна скринька: dfjournal@ukr.net. У темі листа вкажіть «Cimmeria. Співпраця».

«Das ist fantastisch!» є неприбутковим виданням, а отже — не виплачує гонорарів.
Випуск заплановано на першу половину 2019 р.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar