01 Березня 2024, 10:06 | Реєстрація | Вхід
/ «Кабінет доктора Калігуси» Дмитра Білого у Львові - 18 Жовтня 2018

«Кабінет доктора Калігуси» Дмитра Білого у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 18 Жовтня 2018 (Четвер)
Час: 17:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука
Адреса: площа Ринок, 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 770


Видавництво «Легенда» і Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім.Р.Іваничука запрошують на презентацію неоготичного трилера Дмитра Білого «Кабінет доктора Калігуси» у четвер, 18 жовтня о 18:30. Модераторка – директорка бібліотеки Тетяна Пилипець.

Молода вродлива аспірантка Інга приїздить до подільського містечка Млинник на запрошення тамтешнього товариства краєзнавців — досліджувати спадщину загадкового етнографа Ґустава Калігуси, що був звинувачений у злочинах, пов’язаних із темою його наукових зацікавлень — магічними обрядами. Та невдовзі, опинившись у небезпечному колі, дівчина починає шукати вже не академічні здобутки, а спосіб урятуватися.

Містика, історія, наука, детектив… Новий роман Дмитра Білого. Трилер, загадка для читачів, подорож лабіринтами психіки, де прояви тілесності пов’язані з історією, насиллям та магією…


Письменник Анатолій Дністровий про цю книжку: «Дмитро Білий, автор легендарного історично-авантюрного роману «Басаврюк XX» про добу УНР та її героїв на еміграції, приходить до читача з новим несподіваним твором. З огляду на любов письменника до жанрових експериментів цей трилер із картинами понурої дійсності та ірреальними візіями гарантує багато несподіванок».

Дмитро Білий – історик, письменник, сценарист. Належить до Асоціації українських письменників. Автор романів «Басаврюк XX» (2001), «Заложна душа» (2004), «Чорне крило» (2004), «Козацький оберіг» (2005), «Шлях срібного яструба» (2006), «Дивовижні пригоди скіфа Атея» (2016), повістей «На сопках Маньчжурії» (2003), «Поцілунок відьми» (2013). Народився у Макіївці Донецької області. Зараз мешкає у Львові.


Адреса бібліотеки: м. Львів, площа Ринок, 9. Вхід вільний


0 коментарів

Залишити коментар

avatar