08 Грудня 2023, 14:35 | Реєстрація | Вхід
/ Мистецький проект «Творчий ковчег» в НСПУ | Київ - 13 Жовтня 2018

Мистецький проект «Творчий ковчег» в НСПУ | Київ

Категорія: «Події»
Дата: 13 Жовтня 2018 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Будинок Письменників
Адреса: вул. Банкова вулиця, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 857


Вже вкотре в стінах Будинку письменників на Банковій відбуватиметься захід у рамках молодіжного мистецького проекту «Творчий ковчег». Кожної другої суботи місяця він збирає молодих митців різноманітних напрямків, які створюють синергетичні поєднання, часом несподівані та оригінальні. 

Цей захід у форматі печворк готовий прийняти у свої обійми всіх, хто живе і дихає творчістю – від відомих і визнаних у всій Україні до початківців, які вперше виходять на сцену. Тут співають пісні, читають вірші, танцюють, роблять презентації книг і видавництв, експонуються художні виставки. Тут панує невимушена атмосфера творчості. Тут будь-хто може прийти і попити чаю із митцем або прочитати свій вірш у вільний мікрофон. 


Цього разу, 13 жовтня, «Творчий ковчег» уперше вітатиме на своїй палубі учасницю із закордону. У рамках проекту виступить Тетяна Матафонова - виконавиця білоруських романсів, що прибула до України з творчим візитом. Вона подарує нам старовинні романси та народні пісні щирою білоруською мовою, виконані у супроводі гітари. 

Тетяна Матафонова – справжня патріотка Білорусі та зірка міжнародного масштабу, яка об’їздила півсвіту, славлячи рідну землю. 

У цей день ви зможете познайомитися із надзвичайно цікавим благодійно-мистецьким проектом АРТРЕХАБ, заснованим київською художницею Зінаїдою Кубар. АРТРЕХАБ займається проведенням арт-реабілітаційних класів з ветеранами бойових дій на сході України, членами їх сімей, військовими волонтерами, вимушено переміщеними особами. Важливо те, що цей проект уперше демонструватиме свою роботу широкому загалу, а отже, «Творчий ковчег» стане його першим публічним майданчиком. 

У виставці прийматимуть участь роботи, створені учасниками занять, що відбулися у реабілітаційних та військово-медичних центрах Київщини, а також у співпраці з благодійним фондом «Карітас-Київ». Акція приурочена до Дня захисника України. 

Також ви зможете послухати прекрасні вірші та авторські музичні твори від молодих українських поетів і музикантів. 

«Творчий ковчег» традиційно відкритий для всіх. Вхід на заходи безкоштовний, а по закінченню програми усі присутні можуть разом почаювати і познайомитися. Тут раді вітати не тільки митців, а і просто зацікавлених людей, які хочуть поринути у творчу атмосферу, поспілкуватися, просто побути в сакральному поетичному місці – Спілці письменників, яка «живе» у старовинному маєтку Лібермана. 


13 жовтня, 14:00. м. Київ, Будинок Письменників, вул. Банкова вулиця, 2
Спільнота «Творчий ковчег»: https://www.facebook.com/groups/407714722898488/
0 коментарів

Залишити коментар

avatar