28 Січня 2020, 08:47 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Літклуб Букмоль: Про це говорять лише з кроликами - 22 Липня 2018

Літклуб Букмоль: Про це говорять лише з кроликами

Категорія: «Події»
Дата: 22 Липня 2018 (Неділя)
Час: 11:00
Вартість: безкоштовно, обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Бібліотека ім. Я. Мудрого
Адреса: вул. М. Грушевського, 1
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: maryana_khemij
Кількість переглядів: 363


22 липня Букмоль запрошує усіх майже дорослих дітей на читання унікальної підліткової книжки-картинки Анни Хьоґлунд «Про це говорять лише з кроликами», яка знайомить із самотнім та надміру чутливим білим кроликом, монолог якого сповнений проникливих і надзвичайно дорослих міркувань про стосунки зі світом та самим собою, про жорстокість й амбівалентність усього навколо, про пошуки сенсів та екзистенційну пустку, від якої майже неможливо сховатися чи втекти. 


Сюжет цієї абсолютно унікальної на українському ринку книжки-картинки — це не звичні перипетії на шляху дорослішання, а справжні екзистенційні пошуки єдності зі світом, про яку ми обов’язково поговоримо після читання та розглядання книжки. А потім на усіх відвідувачів Літклубу очікує творче завдання, яке допоможе ще краще осмислити чи навіть переосмислати почуту та побачену історію. Для дітей віком 12+. Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/ZnGFbQ
Де: Бібліотека ім. Я. Мудрого (Майдан незалежності, вул. М. Грушевського, 1)
Читаємо українською за виданням: Про це говорять лише з кроликами /Анна Хьоґлунд / переклад зі шведської Юлії Юрчук. — Київ: Видавництво, 2017.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar