15 Квітня 2021, 21:03 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Літклуб Букмоль: Повітряна книгарня Франкліна - 27 Лютого 2021

Літклуб Букмоль: Повітряна книгарня Франкліна

Категорія: «Події»
Дата: 27 Лютого 2021 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Дитяча бібліотека на Подолі
Адреса: вул. Межигірська, 25
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 65


Скучили за «живими» зустрічами літклубу Букмоль?
Ми — так! І готові зустрічатися з вами вже цієї суботи у прекрасному місці — Дитячій бібліотеці на Подолі, з прекрасною книжкою!

А чи знаєте ви, що дракони понад усе на світі люблять читати? Та ще й не просто читати, а читати вголос? А чи знаєте ви, що дракони понад усе на світі мріють не спалювати палаци та викрадати принцес, а ділитися своєю любов’ю до книжок і читання з іншими? Ні? Можливо ви так думаєте лише тому, що досі не знайомі із головним героєм вишуканої та чарівної книжки-картинки Джен Кемпбелл і Кейті Гарнет «Повітряна книгарня Франкліна». Але вже 27 лютого, на зустрічі Літклубу Букмоль у затишній Дитячій бібліотеці на Подолі, ви зможете виправити цю прикру помилку та нарешті потоваришувати із милим драконом Франкліном і його маленькою подружкою Луною.

А після розглядання та читання книжки «Повітряна книгарня Франкліна» в українському перекладі від Букмолі на усіх маленьких і великих книгоманів і драконолюбів очікує творче завдання, на якому ми спробуємо осмислити цю натхненну історію, яка руйнує відомі казкові стереотипи.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/kZSxRE2U4DvndWy1A
УВАГА! Нагадуємо, що захід відбувається відповідно до вимог МОЗ щодо маскового режиму та дотримання соціальної дистанції.

Для дітей віком 4+. Де: Дитяча бібліотека на Подолі (м. Контрактова площа, вул. Межигірська, 25).
Читаємо українською (переклад Букмолі): Franklin’s Flying Bookshop / Jen Campbell, Katie Harnett. — Thames & Hudson, 2017.0 коментарів

Залишити коментар

avatar