Будь-яка література, як вид мистецтва, схильна до впливу різних стилів та форм, з якими вона перетинається. Українська література не є винятком. Вона розвивалась протягом століть і, як усе суспільство, у певний час опинилась під значним впливом літературних та культурних кодів держав, у склад яких входили українські землі.
Однак чи є в нашій літературі те, що можна вважати суто українським - ті унікальні форми та стиль, що неможливо знайти в інших літературах світу та які формати та стилістики використовується українськими письменниками від Котляревського до Жадана та Андруховича?
- Чи існує взагалі український літературний стиль?
- Як трансформувалась українська література з часом і як проявляється її унікальність в творах рІзних письменників?
- Що в українській літературі залишилося незмінним, а де вплив росйської та західної літератури виявився найбільш значним?
На нашій зустрічі у форматі public talk ми будемо мати унікальну можливість дізнатися про це від наших відомих спікерів:
Юрій Андрухович - неокласик сучасної української літератури, поет, прозаїк, есеїст. Творчість Андруховича має значний вплив на перебіг сьогоднішнього літературного процесу в Україні, з його іменем пов’язані перші факти зацікавлення сучасною українською літературою на Заході. Твори Андруховича перекладені багатьма мовами.
Євгеній Стасіневич - літературний критик, докторант Національний університет Києво-Могилянська академія, культурний оглядач INSIDER, лектор у бібліотеці BOtaN, Bartleby & Co., Культурний Проект, радіоведучий на Old Fashioned Radio
СПЕЦІАЛЬНА ГОСТЯ: Оксана Форостина - директор і співзасновниця видавництва Yakaboo Publishing.
ВЕДУЧИЙ: Михайло Фельдман - засновник Вільна Академія Змін
КВИТКИ
1 квиток (+ відео): 300 грн. на місці події або онлайн за посиланням: https://bit.ly/2l0fapY
ЗНИЖКИ
2 квитки онлайн (+ відео): 400 грн за посиланням https://bit.ly/2Jl8gKy
3 квитки онлайн (+ відео): 500 грн за посилянням https://bit.ly/2M7eVWi
Пенсіонери та студенти на місці події: 150 грн.
ВІДЕО! Усі, хто придбає квитки онлайн отримають також відео запис події після ії проведення (на email вказаний при покупці квитка буде надіслана уся необхідна інформація)
Обов'язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/sgUKwt
З усіх питань (у тому числі журналістів) телефонуйте за номером: +38 (097) 494-1859
Київ, Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/385804371937747/