02 Березня 2024, 05:15 | Реєстрація | Вхід
/ «Між наМИ» (Раунд - II) в Бібліотеці на Ринку - 8 Червня 2018

«Між наМИ» (Раунд - II) в Бібліотеці на Ринку

Категорія: «Події»
Дата: 08 Червня 2018 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва. Бібліотека на Ринку 9
Адреса: пл. Ринок, 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: litkyt
Кількість переглядів: 896


8 черввня о 19:00, в приміщенні «Бібліотеки на Ринку» (Площа Ринок, 9) відбудеться літературний захід «Між наМИ» (Раунд - II). 

Між наМИ - це свого роду поетичний слем між двома ПОЕТаМИ. Тут не буде плювків в обличчя та боротьби. Для вас декламуватимуть свої вірші два автори, які представлятимуть свою творчість, підбираючи спільні римовані та неримовані слова, щоб сказати про важливе для себе та інших. Довільний та непрописаний захід без сценаріїв та репетицій. 

Богдан Кухта (червоний куточок) - вусато-бородатий мандрівник, якого, за його вуса, гукають Арамісом, Дартаньяном, а ще Сальвадором Далі. Стверджує, що від доторків до бороди народжуються вірші, які втікають в КУТочок і він виловлює їх в свої блокноти. Соціальний та ліричний, романтичний і реалістичний, вуличний баламут. 

Катерина Новак (синій куточок) - пише вірші, сама говорить,шо встигає їх записувати. Вони народжуються від найбільшого суму або радості. Любові. Перекладає. Найповторюваніше слово у віршах, напевно, Сонце. Писати не що, а як; не чому, а для чого; не навіщо, а кому... 

Без римоплетінь і пластмаси. Вхід вільний та бажаний! 0 коментарів

Залишити коментар

avatar