20 Квітня 2021, 23:38 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Мовчазні книжки, або як подолати всі бар’єри - 31 Травня 2018

Мовчазні книжки, або як подолати всі бар’єри

Категорія: «Події»
Дата: 31 Травня 2018 (Четвер)
Час: 14:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва
Адреса: просп. Перемоги, 25А
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 570


Запрошуємо 31 травня о 14:00 відвідати лекцію старшої викладачки Університету Глазго, провідної фахівчині з дитячої літератури та читання, експертки IBBY — Евелін Арізпе, яка приїхала до України на запрошення VIІI Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал»Лекція відбудеться в залі «Простір подій» Центральної бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва.


Евелін Арізпе розповість про унікальність проекту «Мовчазні книжки: зі світу до Лампедузи й назад», який стартував у 2012 році в Італії за сприяння Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY. Усе почалося на Лампедузі, острові на півдні Італії, куди прибуло багато біженців. Така ситуація спонукала до пошуку нових рішень, а згодом це отримало відгук в інших країнах. «Мовчазні книжки» відкривають швидкий шлях до нової мови і викликають бажання читати. Основна ідея цього проекту — дати читачеві розуміння історії, культури, незалежно від його походження чи мови.

Лекція буде цікава видавцям, ілюстраторам, дослідникам візуального наративу, усім, хто цікавиться новими формами сторітелінгу, також широкому загалу читачів, авторів, бібліотекарів, педагогів, літературознавців та мистецтвознавців. 


Завдяки підтримці Посольства Швейцарії в Україні колекцію книжок-картинок без слів «Мовчазні книжки» IBBY 2015 можна побачити упродовж усіх днів VIІI Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал». Це 51 книга з близько двадцяти країн світу.

Тож скористайтеся нагодою послухати лекцію експертки IBBY, провідної фахівчині з дитячої літератури та читання Евелін Арізпе (приїзд гості підримано Посольством Великої Британії в Україні).

Вхід вільний, але необхідно зареєструватися, щоб організатори могли розрахувати кількість місць!
РЕЄСТРАЦІЯ на подію: drive.google.com/open?id=1fhwK4FsoUfyLIWmrTE8wFQ...
Докладніше про проект «Мовчазні книжки»: ibby.org/awards-activities/activities/silent-...


Київ, Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва
просп. Перемоги, 25а, зала «Простір подій», 2 поверх
Медіакоординатор: Катерина Зайцева, 098 66 118 33, kzaitseva@shevkyivlib.org.ua


0 коментарів

Залишити коментар

avatar