10 Травня 2021, 01:40 | Реєстрація | Вхід
/ Події / 15-16 травня | ЛітФонтан | «Фонтан казок» у Полтаві - 16 Травня 2018

15-16 травня | ЛітФонтан | «Фонтан казок» у Полтаві

Категорія: «Події»
Дата: 16 Травня 2018 (Середа)
Час: 08:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Полтава
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 611


15-16 травня «Фонтан казок» у рамках ініціативи ЛітФонтан завітає на батьківщину основоположника української літератури Івана Котляревського – у Полтаву! І виявляється, у цьому місті народилася також молода письменниця Олена Колінько, авторка пригодницької повісті-казки «Шпалереон», яка нещодавно побачила світ у «Фонтані казок». Мешканці міста матимуть можливість зустрітися з Оленою Колінько, а також з двома чудовими письменниками – Іваном Андрусяком і Олегом Чаклуном, які спеціально для цього приїдуть з Києва. 

Іван Андрусякпоет, дитячий письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок». Один з найулюбленіших письменників сучасних дітей. Чимало його творів входять до нової шкільної програми – «Стефа і Чакалка», «Третій сніг», «Лякація», «Усе солодший сад. Чупакабра та інші зайчики». Відзначений багатьма преміями. Зокрема, нещодавно за поетичну книжку «Лякація» Іван Андрусяк отримав відзнаку «Дитячий поет року» від Простору української дитячої книги «БараБука», а ще переміг у книжковому рейтингу «ЛітАкцент року» в номінації «Поезія і проза для дітей». 

Олег Чаклунписьменник, книжки якого вподобали вже досить багато дітей. Мікробот, роботи Веселки, принцеса Синтія – герої, пригодами яких зачитуються, і не лише діти, а й дорослі! Науково-фантастична повість Олега Чаклуна «Піраміда Синтії» нещодавно потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017».

Олена Колінькописьменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася 3 грудня 1986 року в Полтаві. Закінчила Полтавську гімназію №17. Навчалася на філологічному факультеті Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Працює у поліграфічній фірмі.


У рамках ЛітФонтану у Полтаві відбудеться кілька зустрічей з письменниками Іваном Андрусяком, Олегом Чаклуном і Оленою Колінько. До Вашої уваги – графік туру Полтавою:

15 травня, вівторок

10:00 – Полтавська бібліотека-філія №4 (вул. Європейська, 141)
12:30  - Полтавська обласна бібліотека імені Олеся Гончара (вул. Олеся Гончара, 25а)
16:00 – 18:00 – Зустріч у ТРЦ «Київ» (вул. Зіньківська, 6/1А)

16 травня, середа

8:00 -15:00 – Зустрічі з учнями полтавської гімназії №17 (бульвар Б. Хмельницького, 15)
16:00 – Презентація пригодницької повісті-казки Олени Колінько «Шпалереон» у полтавській книгарні «Буква» (вул. Шевченка, 29)

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ! Найкращі книжки для дітей від видавництва «Фонтан казок» і для дорослих від видавництва «Легенда» ви зможете придбати ЗА ВИДАВНИЧИМИ ЦІНАМИ
(*виняток - у «Букві» ви зможете придбати книжки за цінами книгарні)

На всі події – вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar