25 Січня 2022, 09:53 | Реєстрація | Вхід
/ Олена Колінько презентує повість «Шпалереон» - 14 Квітня 2018

Олена Колінько презентує повість «Шпалереон»

Категорія: «Події»
Дата: 14 Квітня 2018 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Буква»
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 3-Б (метро «Театральна»)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 620


14 квітня о 14:00 видавництво «Фонтан казок» і книгарня «Буква» запрошують вас у «Шпалереон»: письменниця Олена Колінько презентуватиме пригодницьку повість-казку.

Під час презентації діти матимуть змогу створити власні казки, а також побувають у ролі того чи іншого героя «Шпалереону». І ще на гостей презентації чекає майстер-клас «Охамелеонення»: кожен заведе собі веселого паперового хамелеончика. А наприкінці презентації буде сюрприз – фантастична автограф-сесія: Олена Колінько підписуватиме книжки, а художниця Катерина Рейда малюватиме персонажів «Шпалереону» у кожній книжціJ Гарний весняний настрій гарантуємо!

Чим зацікавить читачів «Шпалереон»:

Якщо уважно придивитися до нових шпалер у класі й «увімкнути» уяву, то в їхніх візерунках залюбки можна розгледіти чудернацьких істот. Скажімо, кумедного динозавра Хвильку, кенгуру з валізою, метелика-офіціанта чи навіть чубатого однокласника в образі «гавайського носорога». Усе це дуже цікаво й кумедно на нудному уроці — але не тоді, коли потрапляєш до Шпалереону, де всі ці істоти виявляються живими, але їхньому чудернацькому світові загрожує страшна небезпека через 
твою-таки незграбність...


Повість-казка Олени Колінько «Шпалереон» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку» в номінації «Добрі пригоди».

Олена Колінько – письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася 3 грудня 1986 року в Полтаві. Закінчила Полтавську гімназію №17. Навчалася на філологічному факультеті Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Працює у поліграфічній фірмі.


м. Київ, Книгарня «Буква», вул. Б. Хмельницького, 3-Б (орієнтир – метро «Театральна»)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar