23 Вересня 2019, 23:31 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Шувалова. Нові вірші. Нові теми» у Смолоскипі - 5 Квітня 2018

«Шувалова. Нові вірші. Нові теми» у Смолоскипі

Категорія: «Події»
Дата: 05 Квітня 2018 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Українська книгарня «Смолоскип»
Адреса: вул. Межигірська, 21
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 320


Ірина Шувалова – лауреатка літературної премії «Смолоскипа», перекладачка і дослідниця. Вона пише, працює з текстами, навчається у Кембриджському університеті, подорожує і відкриває для себе світ. Будуть нові тексти, адже поезія змінюється. Звучатимуть нові теми, адже Ірина рік не була в Україні, а життя рухається вперед. Звучатимуть нові контексти, адже Західний світ пропонує власні виклики. Все звучатиме як вперше!  Модератока: Настасія Євдокимова. 

Коли: четвер, 5 квітня, 18:30. Де: книгарня «Смолоскип», вул. Межигірська, 21.
Вхід: вільний, із солодощами до чаю опісля.


Ірина Шувалова – поетка та перекладачка. Народилася в Києві 1986 року, здобула освіту з філософії та перекладу в Україні, а також закінчила магістратуру з порівняльного літературознавства в Dartmouth College (США) за програмою Фулбрайт. 

Лауреатка понад десяти українських та міжнародних премій та нагород у галузі поезії та художнього перекладу. Учасниця літературних проектів, читань та резиденцій у Великобританії, Греції, Литві, Латвії, Польщі, Росії, США (зокрема, її обрано стипендіаткою HawthorndenFellowship 2015 року в Шотландії). 

Є авторкою трьох поетичних збірок – «Ран» (Смолоскип, 2011), «Ос» (Смолоскип, 2014) та «Аз» (Електрокнига, 2014). Поезія, переклади та публіцистичні дописи Ірини друкувалися в українській та закордонній періодиці, зокрема, у «Всесвіті», «Критиці», «Кур’єрі Кривбасу», «Четверзі», «ШО», «Українському журналі», а також у виданнях Ambit, ModernPoetryinTranslation, PoetryInternational, Radar, TheInternationalPoetryReview та WordsWithoutBorders. 

Її вірші перекладено вісьмома мовами (англійською, болгарською, грецькою, німецькою, польською, російською, французькою, чеською). Окрім літературної діяльності, Ірина багато років успішно працює в освітньому консалтингу.
0 коментарів

Залишити коментар

avatar