25 Липня 2021, 23:16 | Реєстрація | Вхід
/ «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо» - 22 Березня 2018

«Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо»

Категорія: «Події»
Дата: 22 Березня 2018 (Четвер)
Час: 20:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 621


Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на дискусію навколо книги сучасного німецького філософа Вільгельма Шміда «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо», що відбудеться 22 березня. Початок – о 19.00. Модератор – Анатолій Дністровий.

Книга «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо» належить до одного з напрямків мотиваційної літератури. І хоча цей сегмент досить популярний і добре представлений на українському книжковому ринку, має велику читацьку аудиторію, саме тема старіння і дотичні до неї – ще майже не заповнена ніша. Ведучи мову на непросту тему старіння, Вільгельм Шмід дуже просто, зрозуміло, толерантно і водночас чесно розмірковує про цей неминучий і закономірний процес. Він пропонує десять кроків до душевного спокою. Про досить непрості речі, явища, процеси філософ говорить просто і зрозуміло, завжди тримаючи у полі зору співрозмовника. Вільгельм Шмід позиціонує цей процес як мистецтво старіння, а не як той, якому потрібно чинити, часто травматичний, опір.


Наше суспільство лише тепер, мікроскопічними кроками починає перезавантажувати своє ставлення до проблеми старіння: проводяться проблемно-тематичні публічні дискусії, усе частіше геронтологи стають гостями радіо- і телестудій, все більш звичними, розповсюдженими, активними стають університети третього віку. Усе це свідчить про те, що наше суспільство готове рухатися у напрямку позитивних соціально-культурних змін.

Книга Вільгельма Шміда своєю темою і проблемним колом об’єднує представників різних вікових груп і завжди гарантує особливо цікаве і корисне спілкування. Учасниці презентації – перекладачка Олександра Мельник-Подолян і літературознавиця Елеонора Соловей – не лише поміркують над цими та іншими питаннями, а й поділяться власним досвідом, розкажуть про третій вік як про одну із життєвих задач, яка вирішується, а не як про проблему.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Телефон: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar