20 Квітня 2021, 16:58 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Розмова «Захопливий світ японської манґи» | Київ - 17 Березня 2018

Розмова «Захопливий світ японської манґи» | Київ

Категорія: «Події»
Дата: 17 Березня 2018 (Субота)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 503


Книгарня «Є» запрошує на розмову на тему «Японська манґа – цікавий комікс-світ Далекого Сходу», що відбудеться 17 березня. Початок – о 17.00.

Українська Вікі пише, що манґа – це чудернацькі малюнки. Не можна з цим не погодитись, адже стиль малювання будь-яких коміксів кардинально відрізняється від живопису чи ілюстрації. А манґа – це передусім і тільки японські комікси. Чорно-білий малюнок, великі очі та короткі спіднички героїнь, розмаїття божеств і незвичайних міфічних істот, ґандами і супертехнології – в манзі можна знайти все на світ.

Японська комікс-індустрія дуже розвинена. Попри те, що манґаки (коміксисти) можуть малювати свої комікси роками, японці будуть із нетерпінням чекати на вихід нового тому улюбленої манґи і слідкувати за усіма твітами улюбленого манґаки. В Японії є десятки манґа-журналів для дітей, підлітків і навіть дорослих, які виходять щомісяця, щотижня, а деякі – й двічі на тиждень. Саме манґа перетворюється у специфічні японські мультики-аніме, фан-аудиторія яких у світі щороку збільшується.


Так, в Україні є фанати не лише американських коміксів і європейських графічних романів, а й японської манґи. Дехто з них об’єднується в клуби, як от Київський аніме клуб «Міцурукі». А на фестивалях Kyiv Comic Con, Отобе і тому подібних можна побачити чимало косплеєрів у костюмах героїв саме манґи й аніме. Проте українці чорно-білі комікси й досі сприймають за розмальовку, а незрозуміла східна філософія не у всіх викликає бажання взятися за манґу чи переглянути аніме. І тут от криється заковика – бо манґа може відкрити вражаючий світ із заплутаним сюжетом і героями рівня Marvel та DC.

Тож на зустрічі знавці японської культури Ната Коваль та Фуджісакі Ясунорі розкажуть про те, що таке манґа і звідки ростуть у неї ноги, хто і як її малює, чому японці так зачитуються коміксами і фігурки яких улюблених героїв стоять на їхніх робочих столах. А художниця Наталія Ререкіна розкаже, як вона нещодавно побувала в Японії на нагородженні The Eleventh Japan International MANGA Award.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Телефон: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar