01 Жовтня 2023, 15:59 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги «Тінь на порозі» в Миколаєві - 14 Березня 2018

Презентація книги «Тінь на порозі» в Миколаєві

Категорія: «Події»
Дата: 14 Березня 2018 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Миколаїв
Місце: Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького
Адреса: вул. Потьомкінська, 143а
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 734


Як поєднати пригодницький сюжет із глибинною психологією, що спільного між шаманізмом та супергероїкою, де пролягає межа між надздібностями і божевіллям? Авторка книги «Тінь на порозі» на основі свого твору розкриє ці теми, а також відповість на питання, які хоча б раз в житті собі ставив кожен із нас. А саме на прикладі головного героя книги Томаша ви дізнаєтеся про те, які дитячі травми сприяють формуванню схильностей до насильства, та в чому полягають особливості співжиття в суспільстві людей з різним сприйняттям світу. 


«Тінь на порозі»
 – міське фентезі, яке у формі захоплюючої пригодницької історії порушує важливі світоглядні питання. Все своє життя Томаш вчився ховатися від проблем — і саме тому вони навалювалися на нього одна за одною. Втеча з дому, самотність і страхітливі марення наяву — куди, здавалося б, гірше? Але, виявляється, виснажливі видіння — не душевний розлад, а рідкісна сила, що дає владу над людьми. Сила, якою хочуть скористатися інші. Щоб урятуватися самому й захистити близьких, Томашеві доведеться швидко опанувати нові здібності, подолати страх і навчитися довіряти почуттям. А ще — зустрітися з найлютішим ворогом, правдою про себе і власне минуле…

Ната Гриценко
– письменниця, педагог, музичний критик, музикознавець. Цікавиться аналітичною психологією, етнографією, контркультурою, коміксовою та кіноестетикою. Опікується тематичним порталом «Khatacomb» і власним гуртом «Casa Ukrania». 


Організатори: Літературна агенція «Acris» , центральна бібліотека ім. Л.М.Кропивницького.
Дякуємо дизайнеру Анастасія Кобенко за розробку графічних матеріалів.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar