02 Березня 2024, 05:14 | Реєстрація | Вхід
/ Сергій Плохій «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» - 28 Лютого 2018

Сергій Плохій «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Лютого 2018 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 908


Вінницька Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Сергія Плохія «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду», яка відбудеться 28 лютого за участю автора (скайп-включення) та перекладача Миколи Климчука. Початок – о 18.00.

Новий твір Сергія Плохія засновано на архівних матеріалах та протоколах суду. Він розповідає про одного із найвідоміших агентів КДБ, вбивцю Степана Бандери і Лева Ребета, Богдана Сташинського. Детально і вичерпано описано день, коли був убитий провідник ОУН, і слідство, що велося після події. Автор пропонує новий погляд на долю Сташинського, чия історія є головною у цьому творі.


Це драма людини, яку держава змусила зрадити власну сім’ю, народ, навчила вбивати співвітчизників. Переконавши себе в тому, що служить вищій меті, Сташинський піднявся на вершину кілерської ієрархії, здобув визнання на найвищому рівні, але повстав проти держави, яка контролювала його протягом усього життя.

«Убивство у Мюнхені» – це класична розповідь про холодну війну, ретельно обґрунтована документами і майстерно викладена професором Плохієм. Тут є все – цигарковий дим, високі ставки, спеціальна зброя. Серед літератури про шпіонаж XX ст. ця книга має стояти на горішній полиці». Марк Ріблінг, автор «Church of Spies».

Сергій Плохійпрофесор історії і директор Українського наукового інституту Гарвардського університету, один із провідних фахівців з історії Східної Європи, входить до наукової ради Українського історичного журналу. Автор дев’яти книг, зокрема новаторського за підходом до історії України видання «Брама Європи», а також книжки «Остання імперія», відомої новою інтерпретацією останніх місяців життя Радянського Союзу. У 2018 році став лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка за книгу «Брама Європи».


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar