22 Травня 2024, 14:48 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Наталії Гурницької у Вінниці - 25 Квітня 2017

Презентація книжки Наталії Гурницької у Вінниці

Категорія: «Події»
Дата: 25 Квітня 2017 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 792


Вінницька Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію нового роману Наталії Гурницької «Мелодія кави в тональності сподівання», яка відбудеться 25 квітня за участю авторки. Початок – о 18.00. Модераторка – Вікторія Гранецька.

Чарівна львів’янка і талановита письменниця, Наталія Гурницька своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках. Один із лідерів за популярністю в Україні 2014 року за рейтингом газети «Факти», він вимагав продовження. І сьогодні чарівна мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила і кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову.

У новій тональності – тональності сподівання. Не можна було випробовувати долю й без кінця кидати їй зухвалі виклики. Але ж Анна кохала Адама. Утікачка, утриманка, коханка. Щаслива наречена, дружина, удова. Як на гойдалках, перехоплювало від щастя подих на злеті, однак і донизу політ був таким самим невпинним. Єдине, заради чого живе тепер, без Адама, – його дитина там, під серцем, яке ще досі любов тримає в облозі. Під чорним вбранням, наче середньовічний лицар під латами, Анна до часу почувалася захищеною від світу. Мовчазна, піднесено шляхетна у своїй скорботі, вона знову мусить жити для дітей. І сонячного ранку в улюбленій альтанці за книжкою і кавою з кардамоном прислухатися до нової мелодії кохання, її гучних мажорних акордів і ледь чутної обіцянки чогось справжнього в майбутньому.


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar