26 Лютого 2024, 20:23 | Реєстрація | Вхід
/ Епістолярний живопис: Леся Українка | Рівне - 26 Лютого 2018

Епістолярний живопис: Леся Українка | Рівне

Категорія: «Події»
Дата: 26 Лютого 2018 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1192


Книгарня «Є» запрошує на розмову за участю професорки, доктора філологічних наук Світлани Кочерги на тему «Епістолярний живопис: Леся Українка. Автопортрет», яка відбудеться 26 лютого. Початок – о 18:30.

Сьогодні повсюдно зростає увага до епістолярної літератури. Це один із тих виграшних науково-дослідних сюжетів, який допоможе заповнити велику кількість білих плям в українському красному письменстві, повернути рідній літературі цілий ряд самобутніх постатей. Листи Лесі Українки – шанс перетворити кам’яну письменницю на живу людину, замість сяйливої ікони нарешті побачити деталізований портрет, і, що найважливіше, кожен має шанс цей портрет написати власноруч. Листи Лесі Українки цінні як зразок самоаналізу – психологічного й художнього, живе свідчення того, як поетеса поступово виривалася за рамки того народницько-популяризаторського, «для домашнього вжитку», контексту, який культивувався замолоду в родинному колі.

Колаж: Блог Yakaboo.ua

Якою постає Леся Українка у своїх листах? Чим особливі листи Лесі для змалювання її портрету? Якою є вона у листах до друзів та рідних та якими вони бачили письменницю? Про це та багато іншого ви дізнаєтесь на розмові зі Світланою Кочергою, яка вже не перший рік займається дослідженням життя і творчості відомої письменниці, а також була директоркою музею Лесі Українки у Ялті.

Світлана Кочерга – доктор філологічних наук, член Національної спілки письменників України, багаторічна директорка Музею Лесі Українки в Ялті

Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar