30 Березня 2023, 23:40 | Реєстрація | Вхід
/ Сектор критики. Обговорення книжки Юрія Андруховича - 6 Лютого 2018

Сектор критики. Обговорення книжки Юрія Андруховича

Категорія: «Події»
Дата: 06 Лютого 2018 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 886


Львівська Книгарня «Є» запрошує на перше у цьому році засідання «Сектору критики»: обговорення книжки Юрія Андруховича «Коханці Юстиції» та літературні прогнози року, що попереду за участю літературознавців Богдана та Тараса Пастухів, яке відбудеться 6 лютого. Початок – о 18.30. Модераторка – Марта Сомик.

За кілька днів до кінця 2017-го року на полицях книгарень з’явився новий роман знаменитого Юрія Андруховича «Коханці Юстиції» – книга, яку письменник почав писати аж 27 років тому. Це паранормальний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію.


Одразу після обговорення твору Андруховича літературознавці аналізуватимуть новинки українського книжкового ринку, заплановані на цей рік, дискутуватимуть, яких видань і досі бракує нашій літературі. На завершення ми закладемо капсулу часу з передбаченнями, кому ж з вітчизняних авторів наприкінці 2018 року можуть дістатися головні літературні нагороди України та світу.


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar