17 Листопада 2019, 06:28 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «ТПМ»: останні поетичні читання 2017-го в Тернополі - 25 Грудня 2017

«ТПМ»: останні поетичні читання 2017-го в Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 25 Грудня 2017 (Понеділок)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 426


Книгарня «Є» запрошує на останні поетичні читання 2017-го року від представників руху «Тернопільська поезія мертва». Захід відбудеться 25 грудня. Початок – о 18.00. Модератор – Роман Воробйов.

У серпні минулого року Тернопіль сколихнув поетичний спам, розповсюджений невідомими, – уривки з віршів молодих тернопільських поетів на багатьох стовпах, рекламних білбордах та сіті-лайтах. Межею «зверхності» стало розміщення біля тернопільського ставу «Скелету тернопільської поезії» металевої конструкції, завішаної листівками та плакатами з віршами.

«Частина віршів були взяті з давно закритого сайту давно закритої Літературної Студії 87. Більшість авторів більше не пише. Частина аркушів порожні. Ці вірші ніким не написані. Частина порожніх аркушів підписані автором. Ці тексти вони не створили. Якщо ви дотичні або були дотичними до тернопільської поезії – швидше за все один із листів ваш» – йдеться у зверненні.

Впродовж останніх місяців рух «ТПМ» («Тернопільська поезія мертва») здійснював різноманітні карколомні перформанси, виклично демонструючи новий вияв сучасної поезії. Цього вечора відбудеться ще один мистецький переформенс від учасників акції, який стане підсумком поетичного року, що минає.


Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar