09 Травня 2021, 17:36 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Обговорення «Що читати на Різдво?» у Харкові - 12 Грудня 2017

Обговорення «Що читати на Різдво?» у Харкові

Категорія: «Події»
Дата: 12 Грудня 2017 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Харків
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Сумська, 3, м. «Історичний музей»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 529


Харківcька Книгарня «Є» запрошує на обговорення «Що читати на Різдво?». Подія відбудеться 12 грудня. Початок – о 18.30. Модераторка – Олена Руда.

Приємно провести час і створити різдвяний настрій допоможуть книги про Різдво. Казки, оповідання, легенди та повісті порадують як дорослих, так і дітей.

Приносьте свої улюблені різдвяні книжки, а ми допоможемо обрати різдвяну книжку на подарунок і порадимо, як створити святковий настрій собі й своїм близьким.


Кілька ідей щодо вибору книжок: «13 різдвяних історій» («ВСЛ»), «Львів. Смаколики. Різдво» («КСД»), «Різдвяні історії» Лусі Мод Монтгомері («Свічадо»), «Різдвяна історія» Чарльза Діккенса, «Різдвяна антологія» від видавництва «Свічадо» («Біле Різдво», «Перед Божими яслами», «Різдвяна ніч», «Святий вечір»), «Коли приходить Різдво» Луїзи Мей Олкот («Свічадо»), «Ослик Марії» («Братське»), «7 різдвяних історій» Бруно Ферреро («Свічадо»), «Малюк» Чарльза Тейзвела («Свічадо»), «Івасикове Різдво» Мар’яни Качмар («Свічадо»), «Перше Різдво» Дзвінки Матіяш («ВСЛ»), «Одного разу на Різдво» Надійки Гербіш («ВСЛ»), «Казки Різдва» Богдани Матіяш («ВСЛ»), «Маленька книжка про любов» Ульфа Старка («ВСЛ»), а також багато інших книг, у яких Різдво – одна з багатьох пригод або ще одна нагода для історії (історії про Сплета, Баранчика Рассела, Фіндуса і Петсона, Меллопів тощо).


Харківcька Книгарня «Є», вул. Сумська, 3, м. «Історичний музей». Тел.: (057) 717 03 99


0 коментарів

Залишити коментар

avatar