29 Вересня 2023, 03:39 | Реєстрація | Вхід
/ «Щось таке як любов» Зої Казанжи у Києві - 16 Листопада 2017

«Щось таке як любов» Зої Казанжи у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 16 Листопада 2017 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 777


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію збірки Зої Казанжи «Щось таке як любов», яка відбудеться 16 листопада за участю авторки. Початок – о 18.30. Модераторка – Олена Гусейнова.

Три роки тому Зоя дебютувала як письменниця з книжкою «Якби я була». Її нова книжка «Щось таке як любов» народилася схожим чином – з емоцій, окремих деталей, які зауважує навколо себе Зоя, почутих історій чи їх фрагментів, які переростають на папері у щось нове та проникливе. 

«Коли мене запитують про книжку, то практично завжди кажу, що це фейсбучні історії, – розповідає Зоя Казанжи. – Вони написані в такому темпі, яке диктує життя – динамічне, напружене, нервове. Всі ці історії об’єднані одним спільним – там немає географічно точних місць подій, немає імен, майже не вказаний вік героїв. І ці історії – про стосунки. Стосунки, які виникають між людьми, рідними по крові чи обраними одне одним. Ці історії про те, як не втратити себе, як почути і зрозуміти власні бажання, про те, що не можна зраджувати свою мрію, свої почуття, що ніколи не пізно повернутися до себе справжнього. І про те, що життя завжди дає кожному з нас шанси. Треба просто слухати, чути, не пропустити…».


Жінки з нової книжки Зої Казанжи мешкають поряд з нами. Вони закохуються й розчаровуються, наражаються на сучасні проблеми й утікають від минулих, цілуються при місячному сяйві й плачуть у подушку, заварюють каву або чай і в’яжуть шкарпетки, слухаються своїх мамів і повстають проти їхнього деспотизму. При жінках – чоловіки. Теж різні: рішучі й боязкі, хитрі й простодушні, занедбані обставинами й успішні, егоїсти й щиросердні. У сюжетах оповідань персонажі весь час у русі – якщо не автом, то потягом чи літаком, на крайній випадок є й тролейбус або трамвай. Найчастіш уживане в оповідях слово «життя». І це зрозуміло, адже у житті, кажуть мудрі люди, як на довгій ниві: не пройдеш, ноги не вколовши. Тому авторка й обирає життєві сюжети, у яких кожен персонаж зазнає неухильних ран, проте й знаходить від них спосіб заживлення. Любов’ю.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar