21 Червня 2024, 01:28 | Реєстрація | Вхід
/ Літклуб Букмоль: Там, де водяться диковиська - 12 Листопада 2017

Літклуб Букмоль: Там, де водяться диковиська

Категорія: «Події»
Дата: 12 Листопада 2017 (Неділя)
Час: 12:00
Вартість: обов’язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Остання Барикада
Адреса: Майдан Незалежності, 1
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 870


Усі діти чогось бояться. Хтось боїться темряви, хтось висоти, хтось мишей та павучків, а хтось монстрів під ліжком. Але варто просто одягнути костюм вовка, як це зробив головний герой знаменитої дитячої книжки Моріса Сендака «Там, де водяться диковиська», і всі страхи зникнуть, і звичайна кімната перетвориться на цілий широкий світ із пальмами, ліанами, океаном та фантастичним островом, на якому живуть дивовижні диковиська.

Чи здатен костюм вовка допомогти Максу приборкати страшних мешканців острова? Можливо. Але чи допоможе вовчий образ хлопчику залишитися на острові назавжди? Відповіді дізнаємося на читанні у гастрономічно-мистецькому просторі Остання Барикада. А після подорожі до уявного острова з химерними чудовиськами влаштовуємо фантастичне перетворення на вовчиків-королів та незабутній гармидер на тематичному майстер-класі!


Для дітей віком 3+. Вхід вільний за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/2gLLOto

Де: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1)
Читаємо українською за виданням: Там, де водяться диковиська / текст та малюнки Моріса Сендака / переклад з англ. Володимира Шапорди. — Харків : Читаріум, 2016


0 коментарів

Залишити коментар

avatar