27 Травня 2024, 15:32 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація артбуку «Галерея чуття» | Вінниця - 28 Жовтня 2017

Презентація артбуку «Галерея чуття» | Вінниця

Категорія: «Події»
Дата: 28 Жовтня 2017 (Субота)
Час: 16:33
Вартість: вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 943


Вінницька Книгарня «Є» та видавництво Nebo BookLab Publishing запрошують на презентацію артбуку «Галерея чуття», яка відбудеться 28 жовтня. Учасники: Катерина Калитко, Сергій Татчин, Світлана Привалова. Початок – о 16.00.

До збірки увійшла лірика Сергія Жадана та Галини Крук, Катерини Калитко та Сергія Татчина, Юрія Строканя та Лесі Мудрак, Ігоря Астапенка та Юрія Вітяка, Джона Гнатіва та Ірини Кулянди, Сергія Савіна та Дмитра Журавля.

У «Галереї чуття» використано роботи Андрія Задоріна – талановитого білоруського художника. Його картини входять до колекцій Третьяковської галереї, Мінського музею сучасних мистецтв, Музею Вікторії та Альберта та навіть Британського музею, а також до чисельних приватних колекцій. У живописі автор жадає зрозуміти себе та навколишній світ. Такий підхід розкриває душу та робить його справжнім митцем.


Книга має кілька головних героїв – це місто і людина, яку це місто приховує. І поєднуються тут міста завдяки почуттю любові, що спонукає нас на хвилювання-листування. Поети фактично презентують частину української мапи – Харків, Вінниця, Тернопіль, Львів і, звичайно, Київ. На презентації вінницькі поети Катерина Калитко і Сергій Татчин почитають вірші про найцінніші в світі почуття.


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar