19 Травня 2024, 23:39 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: Презентація книжок Ольги Гури | Київ - 28 Жовтня 2017

Дитяча субота: Презентація книжок Ольги Гури | Київ

Категорія: «Події»
Дата: 28 Жовтня 2017 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 860


Книгарня «Є» та видавництво Стефана Недериці «Classica» запрошують дітей віком 5-9 років на презентацію книжок Ольги Гури «Чарівні історії нашого лісу» та Катерини Єгорушкіної «Пригоди каштанчика», яка відбудеться 28 жовтня за участю авторок. Початок – о 13.00.

Зазвичай ми маємо всі таланти й уміння для того, щоб реалізувати свої неймовірні задуми. Єдине, що потрібно додати на чашу терезів, – це сміливість. Саме вона допомагає переважити страх і почати втілювати мрії власноруч. Каштанчик Штанько боявся відірватися від маминої гілки, боявся невідомого. Навіть коли стався великий каштанопад і всі його друзі полетіли долу, він продовжував тремтіти й тулитися до мами. Проте знайомство із Промінцем, Світланкою та іншими сміливцями допомогло Штанькові «перестрибнути через страх, як через калюжу». А коли над рідним сквером нависла смертельна небезпека, Штанько повівся як справжній лідер.


«Чарівні історії нашого лісу» – продовження серії екологічних казок для дітей від поетеси, письменниці, музиканта, співачки, громадського еколога з поліського містечка Малин — Ольги Гури. У дивовижний світ лісової казки потрапляє малюк, гортаючи сторінки цієї книжки, надзвичайно гарні та фантастичні ілюстрації до якої намалювала художниця Наталя Лещенко. Мандруючи лісовими стежками разом з Маленькою Лісовою Чарівницею, дитина заново відкриває для себе ніби знайомі і звичайні, але водночас неймовірно прекрасні явища природи рідного краю (казкового Лісу).

У програмі презентації книжок: знайомство з авторками, музична казкотерапія в дії, каштанова лотерея і каштановий боулінг (обов’язково беріть із собою каштани!), колискова в живому виконанні Ольги Гури, розіграш призів від партнерів та автограф-сесія.

Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar