25 Листопада 2020, 21:49 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжок Ігора Сіліври | Івано-Франківськ - 27 Жовтня 2017

Презентація книжок Ігора Сіліври | Івано-Франківськ

Категорія: «Події»
Дата: 27 Жовтня 2017 (П'ятниця)
Час: 17:30
Вартість: вхід вільний
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 550


Івано-Франківська Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжок Ігора Сіліври «Цепелін до Києва», «Край» та «Архіпелаг», яка відбудеться у п’ятницю, 27 жовтня за участю автора в рамках Фестивалю фентезі «Брама». Початок – о 18.30.

Цикл романів Ігоря Сіліври – один з перших проявів стімпанку в українській літературі. «Цепелін до Києва» описує світ, де електрику сприймають як шарлатанство та лженауку. Світ, де в Києві замість метро – монорейковий транспорт, у небі панують велети-цепеліни, а розрахунки виконують механічні обчислювачі. Два детективи розслідують таємничі події, що починаються випадковою зустріччю з померлим колегою, а закінчуються дослідженнями загадкових артефактів. Алгоритміст із Чернівців робить неймовірне відкриття: невідома сила контролює розвиток людства. Розслідування, відкриття та романтичні стосунки переплітаються в захопливу історію альтернативного світу.
Ігор Сілівра – український письменник фантаст. Публікувався у журналі «УФО», «Азимут», «Дніпро» та збірниках «Фантастика UA» (2011), «Нова фантастична проза». Переможець конкурсу «Днів Фантастики у Києві» (2011), удостоївся грамоти із автографом Анджея Сапковського. Постійний учасник та кількаразовий переможець конкурсів «Зоряна Фортеця» та «Азимут». На Першій Всеукраїнській літературній премії ім. Олександри Кравченко (Девіль) роман «Цепелін до Києва» здобув другу премію та особливу відзнаку: диплом за відродження жанру наукової фантастики та майстерне відображення високоморальних молодіжних образів в сучасній українській літературі. Призер 36-го європейського конвенту наукової фантастики «EuroCon 2014» (Дублін, Ірландія) як кращий дебютант від України.


Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar