29 Листопада 2020, 04:23 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дитяча субота: «Магда і вітер» Ірини Мориквас - 7 Жовтня 2017

Дитяча субота: «Магда і вітер» Ірини Мориквас

Категорія: «Події»
Дата: 07 Жовтня 2017 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 631


Львівська Книгарня «Є» і видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» запрошують дітей 6-12 років і їхніх батьків на «Дитячу суботу»: читання та майстер-клас-мандрівку за мотивами книжки «Магда і вітер» разом із її авторкою Іриною Мориквас. Захід відбудеться 7 жовтня. Початок – о 14.00.

«Магда і вітер» – це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Книжка глибока за змістом, наповнена яскравими ілюстраціями, які не залишать байдужими. Опісля читання ми мандруватимемо з Магдою та будемо малювати-фантазувати над продовженням книжки.


Ірина Мориквас – художниця, яка народилася і живе у Львові. Авторка персональних виставок в Україні («Черешневий дощ», «Подарунки на осінь», «Горіховий сад», «Акордеон», «Жовтий автобус») та учасниця спільних виставок за кордоном. Її картини перебувають у приватних колекціях Швейцарії, Франції, Австрії, Чехії та Польщі, а серії листівок про Львів мандрують усім світом. Книжка «Магда і вітер» – дебют Ірини як ілюстраторки та письменниці.


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar