06 Червня 2023, 15:30 | Реєстрація | Вхід
/ «Місяць, обмитий дощем» Володимира Лиса у Києві - 4 Жовтня 2017

«Місяць, обмитий дощем» Володимира Лиса у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 04 Жовтня 2017 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 849


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію нової книжки Володимира Лиса «Місяць, обмитий дощем»! Захід відбудеться 4 жовтня за участі автора. Початок - о 18.00.

«Місяць, обмитий дощем» — збірка есеїв і новел, що публікуються вперше! Ця збірка різнобарвних, але водночас таких споріднених есеїв і новел про життя — немов букет зібраного восени листя. Серйозні, а інколи й іронічні роздуми про сенс щоденного буття й плин часу, про історичну долю України й таємниці людського серця… Як відпустити минуле та не боятися нових зустрічей? Де черпати наснагу на кожен день? Як розпізнати поворотні моменти і навчитися не шукати підтексту у випадковостях? Треба просто радіти життю і дихати на повні груди! Натхненні історії з добрим гумором, прості, але такі важливі для кожного цінності, звичні й рідні для нас слова… 

Більшість есеїв і новел, що увійшли до цієї збірки, — автобіографічні. Це твори, над якими письменник працював протягом багатьох років передусім для того, аби увічнити події, що вразили його.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar