28 Лютого 2020, 08:01 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Павло Коробчук / «Хвоя» / Полтава / 30.09 - 30 Вересня 2017

Павло Коробчук / «Хвоя» / Полтава / 30.09

Категорія: «Події»
Дата: 30 Вересня 2017 (Субота)
Час: 12:20
Вартість: безкоштовно
Місто: Полтава
Місце: Торгівельно-розважальний центр «Київ»
Адреса: вул. Зеньковська, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 411


30 вересня, у рамках Інтелектуальної книжкової барахолки «Літерафест», відбудеться презентація нової збірки поезій Павла Коробчука «Хвоя»

Нову збірку Павла Коробчука формують три теми – війна, любов і мудрість. Саме у такій послідовності. А 99 віршів - гілочок «Хвої» - є підказками на шляху до знаходження себе, до умиротворення. Завершальним сотим віршем, сотою гілочкою збірки повинен стати читач. Для нього у книзі спеціально відведена сторінка і «місце за роялем». 

«У книжці є зображенння: рояль із порожнім стільцем, - розповідає Павло. - Задум такий, що читач прочитує книжку, стає сотим віршем і займає порожнє місце за роялем. Тільки тоді збірка є завершеною. Адже книжка без читача – не книжка. Сама ж назва «Хвоя» втілює мудрість, ген, архетип, а гілочка хвої поєднує людину з людиною через покоління. Збірка складається з трьох частин: військової, інтимної та родинної лірики. В останній втілена мудрість моїх дідуся із прабабусею». «Маємо збірку, в якій знайдемо багато відкриттів — і вдалих метафор вистачить на кілька прочитань, - зауважив літературний критик Ростислав Семків. - І добре, що рух у ній від війни та смерті до самоосмислення й кохання. Добре, що осмислення себе йде також коштом повернення до кращих своїх віршів з попереднього часу, що співіснують і, відтак, співставні із зовсім новими. Так є: «Хвоя» щось підсумовує, а щось обіцяє у перспективі. І в ній досить сказано, щоб ми поверталися до цієї книжки, й достатньо обіцяно, щоб чекати наступної». 

Павло Коробчук - поет, музикант, журналіст, дипломований сходознавець. Автор семи поетичних книг, співавтор збірки "Цілодобово" (спільно з Б. Горобчуком та О. Коцаревим). Дебютний роман Павла "Море для шульги" вийшов у 2012 році, книга малої прози "Священна книга гоповідань" - у 2014-му. Лауреат конкурсів "Смолоскип", "Підкова Пегаса", "Літературний Олімп", "Коронація слова" та багатьох інших. Переможець 20-ти літературних слемів. Грає на барабанах у кількох гуртах, пише електронну музику. Мешкає у Києві, працює на Радіо Свобода в проекті "Донбас.Реалії".


Полтава, Торгівельно-розважальний центр «Київ», вул. Зеньковська, 6


0 коментарів

Залишити коментар

avatar