21 Вересня 2020, 15:07 | Реєстрація | Вхід
/ Курси та лекції / VIII Літня літературна школа в Карпатах - 12 Серпня 2017

VIII Літня літературна школа в Карпатах

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 12 Серпня 2017 (Субота)
Час: 11:00
Вартість: 4500 / 5000 / 5500 грн.
Місто: с. Ворохта
Місце: Готельно-відпочинковий комплекс «Ворохта-МІМ»
Адреса: вул. Миру, 57-б
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1237


7-12 серпня в Карпатах відбудеться найбільша неформальна літературна подія літа – VIII Літня літературна школа. Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма. У програмі – 6 днів насиченого відпочинку в горах, інтенсивного навчання та неформальне спілкування з письменниками і однодумцями.

Лектори – відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики: Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, Галина Крук, Ростислав Семків, Євгеній Стасіневич, Стаська Падалка, Оксана Пендерецька та ін.

Літшкола – це 6 днів цікавого і корисного відпочинку та навчання в Карпатах, неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства.

У програмі:

 • 20 годин лекцій та майстер-класів;
 • 30 годин практичних занять (creative writing), аналіз і обговорення текстів учасників;
 • літературні читання, веселі вечірки та барбекю паті;
 • походи в гори, ранкова йога та літературні ігри;
 • творча психотерапія, маса вправ для роботи над письмом;
 • 6 днів неформального спілкування нон-стоп з лекторами і учасниками.
Лектори розкажуть про:

 • як написати потрібний текст (загальні принципи, що працюють у будь-якому тексті; сприйняття матеріалу читачем; типові помилки; ознаки тексту; теорія трьох чернеток; як почати писати і не кинути цю справу);
 • читання як письменницький тренінг (теорія художнього аналізу тексту; критерії якісного тексту; як навчитися читати як письменник, creative reading);
 • сюжет і персонаж (обов’язкові елементи сюжету, особливості конструювання; система світоглядів, мотивацій і конфліктів; робота над головним героєм та іншими типами персонажів; характери і взаємодія персонажів між собою);
 • мова і стиль, критика і редагування тексту (як стати самому для себе редактором; як працювати з мовою та стилістикою; як власного внутрішнього критика перетворити на конструктивного порадника, як уникнути типових помилок авторам-початківцям);
 • співпраця з видавцями (шляхи до видання книжки, просування автора тощо). 

Як взяти участь?

Щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:  

до 1 липня включно – 4500 грн. до 15 липня включно – 5000 грн. після 15 липня – 5500 грн. У вартість входить: навчальна і розважальна програма; проживання у котеджі; 3-разове харчування; кава-брейки; трансфер з Івано-Франківська і назад; роздаткові матеріали; інтеграційні вечірки.

Як оплатити?

Після реєстрації на Вашу пошту надішлемо лист із деталями щодо участі, детальною програмою тощо. Оплату за участь у Літшколі можна здійснити за допомогою платіжної системи LiqPay.


Дати і місце проведення: 7-12 серпня 2017 року, готельно-відпочинковий комплекс «Ворохта-МІМ» (с. Ворохта, Івано-Франківська обл.)
Організатор: LITOSVITA. Контактна особа: Анастасія Денисова (тел.: 095-849-16-33, litosvita.org @ gmail.com)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar