16 Червня 2024, 19:03 | Реєстрація | Вхід
/ «Дмитро Горбачов. Случаї» Тетяни Філевської в Києві - 13 Липня 2017

«Дмитро Горбачов. Случаї» Тетяни Філевської в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 13 Липня 2017 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1090


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Артбук» запрошують на презентацію книжки Тетяни Філевської «Дмитро Горбачов. Случаї», яка відбудеться 13 липня. Початок — о 19.00. Учасники: Тетяна Філевська, Дмитро Горбачов, Павло Гудімов.

«Случаї» – це історії, інтермедії, напіванекдоти чи особливі випадки, спогади або роздуми, де поєднались історія, мистецтво і трохи гумору. Вони записані зі слів Дмитра Омеляновича Горбачова – закоханого в українську культуру і мистецтво дослідника, відкривача та популяризатора українського авангарду. Саме йому довелось на початку 1960-х розгортати вали «спецфонду» Національного художнього музеї України, головним хранителем якого він був. Відтоді Горбачов присвятив своє життя збереженню, вивченню та популяризації ледь не втраченої сторінки українського мистецтва. У цій книжці зібрані свідчення про те, як починалося дослідження українського авангарду, як вдавалося усіма правдами і неправдами обманювати радянську цензуру й експонувати заборонені твори, яким було життя музеїв у радянські часи, а також спогади Горбачова про зустрічі з художниками. У поле його зору потрапляє все – від мозаїки Київської Русі до лірики «Братів Гадюкіних». «Случаї» записала Тетяна Філевська. Проект здійснено за підтримки Українського кризового медіа-центру.


На презентації книги будемо говорити, чому ця книга не могла не з'явитися, яку роль у просторі української культури відіграла постать Дмитра Горбачова та що саме ми можемо дізнатися про українське мистецтво ХХ століття з вуст мистецтвознавців.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar