29 Травня 2024, 19:01 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Дмитра Горбачова «Случаї» у Києві - 6 Липня 2017

Презентація книжки Дмитра Горбачова «Случаї» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 06 Липня 2017 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа
Адреса: вул. Волоська, 8/5, 4 будівля НАУКМА, 4 пов.
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 873


6 червня у Києво-Могилянській бізнес-школі пвідбудеться презентація книжки Дмитра Горбачова «Случаї» (Видавництво «Артбук»; 2017). На презентації книги будемо говорити, чому ця книга не могла не з'явитися, яку роль у просторі української культури відіграла постать Дмитра Горбачова та що саме ми можемо дізнатися про українське мистецтво ХХ століття з вуст мистецтвознавців. 

Учасники заходу: Тетяна Філевська (авторка ідеї, упорядниця), Дмитро Горбачов (головний персонаж і дійова особа книги), Павло Гудімов (ЯГалерея).


«Случаї» – це історії, інтермедії, напіванекдоти чи особливі випадки, спогади або роздуми, де поєднались історія, мистецтво і трохи гумору. Вони записані зі слів Дмитра Омеляновича Горбачова – закоханого в українську культуру і мистецтво дослідника, відкривача та популяризатора українського авангарду. Саме йому довелось на початку 1960-х розгортати вали «спецфонду» Національного художнього музеї України, головним хранителем якого він був. Відтоді Горбачов присвятив своє життя збереженню, вивченню та популяризації ледь не втраченої сторінки українського мистецтва. У цій книзі зібрані свідчення про те як починалося дослідження українського авангарду, як вдавалося усіма правдами і неправдами обманювати радянську цензуру й експонувати заборонені твори, яким було життя музеїв у радянські часи, а також спогади Горбачова про зустрічі з художниками. У поле його зору потрапляє все – від мозаїки Київської Русі до лірики «Братів Гадюкіних». Случаї записала Тетяна Філевська. Проект здійснено за підтримки Українського кризового медіа-центру.


6 липня. Початок о 18:30. Реєстрація на подію за посиланням - http://bit.ly/2tkex0E
Київ, Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], вул. Волоська, 8/5, 4 будівля НАУКМА, 4 пов.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar