08 Грудня 2021, 21:25 | Реєстрація | Вхід
/ «Заговорено на любов» Катерини Бабкіної - 29 Червня 2017

«Заговорено на любов» Катерини Бабкіної

Категорія: «Події»
Дата: 29 Червня 2017 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 654


Хмельницька Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію поетичної книжки Катерини Бабкіної «Заговорено на любов», яка відбудеться 29 червня за участю авторки. Початок – о 18.30. Модератор – Богдан Дереш.

Книга віршів Катерини Бабкіної «Заговорено на любов» – це радше збірка емоцій, щасть, сокровенних таємниць та сердечних ран, аніж вірші. Навіть ті, хто не звик зачитуватися поезіями, знайдуть серед текстів Катерини Бабкіної слова, здатні описати саме їхні любов чи тугу, радість, гіркоту, біль, страхи або надії. Тут із граничною відвертістю постають перед читачем і найсильніші почуття, і сучасна буденність, і свято душі, і війна, котра непомітно, але невідступно пронизує мрії, переживання і вплітається у кожен наш день, у кожну думку, кожен порив серця.


Катерина Бабкіна – українська поетка, письменниця, авторка книг віршів «Вогні святого Ельма», «Гірчиця» та «Знеболювальне і снодійне», прозової збірки «Лілу після тебе» та роману «Соня», також авторка дитячих книжок «Гарбузовий рік» та «Шапочка і кит». П’єсу Катерини Бабкіної «Гамлет: Вавилон» в 2014 поставили в Києві та в Женеві. Тексти Катерини Бабкіної перекладено англійською, російською, німецькою, польською, шведською, румунською, французькою мовами. Авторка і колумністка видань Esquire, Le Monde, Український Тиждень, Фокус, Українська Правда, Buro24/7 та багатьох інших. З 2013 року читає авторські курси та лекції про письмо.


Хмельницька Книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2. Тел.: (0382) 709 792


0 коментарів

Залишити коментар

avatar