19 Травня 2024, 23:12 | Реєстрація | Вхід
/ Книжки Ірини Ігнатенко у Хмельницькому - 10 Грудня 2016

Книжки Ірини Ігнатенко у Хмельницькому

Категорія: «Події»
Дата: 10 Грудня 2016 (Субота)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 892


Хмельницька Книгарня «Є» та видавництво Клуб Сімейного Дозвілля запрошують на презентацію етнографічних бестселерів Ірини Ігнатенко «Жіноче тіло у традиційній культурі українців» та «Чоловіче тіло у традиційній культурі українців». Модератор — Борис Ткач. Захід відбудеться 10 грудня. Початок — о 16.00.

На хвилі цікавості до народних звичаїв, традицій і обрядів дуже виразними стали «білі плями» у наших знаннях про найбільш табуйовані сфери соціального, родинного, фізиологічного життя українців у доіндустріальному суспільстві.

Як наші прабабусі отримували сексуальне виховання? Якими були канони чоловічої краси для українців ХІХ – початку ХХ століття? Як влаштовували стосунки в селянській хаті, де мешкали кілька поколінь однієї родини? Як за допомогою жіночої господарської магії та народної медицини вирішували проблеми планування народжуваності та безпліддя, недостатньої або ж надмірної уваги з боку протилежної статі? Якими образно-асоціативними та милозвучними замінниками назви чоловічого статевого органу користувалися наші пращури?

Прочитавши ці книжки, ви краще зрозумієте дивовижну українську міфопоетичну картину світу, зможете розкодувати її символіку та збагатити власну духовну культуру.

Ірина Ігнатенко – кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства Київського національного університету імені Т. Шевченка, автор понад 60 науково-­ популярних творів. Протягом 10 років авторка назбирала матеріал по сотнях сіл від Полтавщини до Полісся, відкриваючи безліч цікавих фактів, народних звичаїв, традицій.


Хмельницька Книгарня «Є», вул. Проскурівська 2. Тел.: (0382) 709 792


0 коментарів

Залишити коментар

avatar