02 Березня 2024, 06:16 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: «Мій дідусь був черешнею» Анджели Нанетті - 3 Червня 2017

Дитяча субота: «Мій дідусь був черешнею» Анджели Нанетті

Категорія: «Події»
Дата: 03 Червня 2017 (Субота)
Час: 14:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 936


Рівненська Книгарня «Є» запрошує батьків та дітей 8-12 років на «Дитячу суботу»: читання книжки Анджели Нанетті «Мій дідусь був черешнею» (Видавництво Старого Лева) та майстер-клас зі створення рамки для фото. Захід відбудеться 3 червня. Початок – о 14.00.

Ця книжка – родинна історія хлопчика Тоніно, розказана від його імені. Проста і казкова водночас. Така, що зачепить кожного знайомими ситуаціями, подіями, фразами і страхами.

У Тоніно є мама й тато, які не завжди знаходять спільну мову. Є дідусь і бабуся міські, а є — сільські. І вони зовсім різні, бо живуть у різних світах. І саме сільські дідусь і бабуся – Оттавіано і Теодолінда – словами, вчинками, тим, які вони є, відкривають перед Тоніно, а отже — й перед нами — скарби емоцій, вчать розуміти себе й близьких, сприймати і переосмислювати навіть найскладніші речі та явища. Навіть смерть, яка є невід'ємною частиною життя.

Ця історія — повернення в дитинство з його можливістю неможливого і нагадування про те, що дива існують поряд з нами, і що, попри сум, несправедливість та розпач, ми таки зуміємо їх побачити, якщо тільки відкриємо до них серце.


Опісля читання ми разом з дітьми створимо яскраві рамки для фото.

Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar