02 Березня 2024, 05:40 | Реєстрація | Вхід
/ «Транзишн» Олександра Михеда у Луцьку - 28 Травня 2017

«Транзишн» Олександра Михеда у Луцьку

Категорія: «Події»
Дата: 28 Травня 2017 (Неділя)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 868


Луцька Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на презентацію книжки Олександра Михеда «Транзишн» за участю автора. Захід відбудеться 28 травня. Початок – о 17.00.

«Транзишн» Олександра Михеда — це перевірка на міцність оболонки реальності, спроба зазирнути за межу людського, зняти з нього шкаралупу й залишити найважливіше. Що там усередині? Хіть? Ненависть? Страх? Старі рани, які болять усе життя? Письменник блукає між минулим і майбутнім, і скрізь перед його очима — тільки самотність, тільки морок.


Олександр Михед – письменник, літературознавець, куратор мистецьких проектів. Автор художніх книжок: «Амнезія», «Понтиїзм» (довгий список премії «Книга року BBC-2014», короткий список «ЛітАкцент року»), «Астра», «Мороки», «Транзишн», монографії «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн». Куратор «АмнезіЯ project: відкрита платформа» – літературно-мистецького мультимедійного проекту, який увійшов в сімку найкращих проектів світу за версією фестивалю «SOUNDOUT!» (м. Берлін). Переклав українською романи Бориса Акуніна, вірші американської художниці Дженні Хольцер (спільно з Богданою Матіяш), кількох інформаційних видань PinchukArtCentre, книжку Сари Торнтон «33 митці у 3 актах» (разом із Юрієм Мазуром та Іриною Шуваловою). Учасник резиденцій у Фінляндії, Латвії, Ісландії, США та Франції.


Луцька Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72 43 76


0 коментарів

Залишити коментар

avatar