19 Вересня 2021, 10:58 | Реєстрація | Вхід
/ «З-під Конотопа до Аризони» Павла Подобєда у Києві - 10 Травня 2017

«З-під Конотопа до Аризони» Павла Подобєда у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 10 Травня 2017 (Середа)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2117


Київська Книгарня «Є» та благодійний фонд «Героїка» запрошують усіх охочих на презентацію книжки-дослідження історика Павла Подобєда «З-під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків Армії УНР», яка відбудеться 10 травня. Початок – о 18.30.

Хоча книжка й присвячена збройній боротьбі за незалежність України у 1917—1921 рр., та все ж вона не є стислим переказом підручника з історії. Автор пропонує місцевий вимір подій, які визначили долю країни. У дослідженні йдеться про Конотопський повіт Чернігівської губернії, що став ареною кривавих боїв трьох армій. Тут же наводяться спогади конотопських вояків, які билися під синьо-жовтим прапором проти білого і червоного ворога. Окремої уваги заслуговує біографічний довідник, що охоплює понад півтори сотні життєписів вояків Армії УНР та Армії УД, які походили з Конотопського повіту і пов’язали своє життя зі службою в українському війську.

Досі малознані або й зовсім невідомі історії конотопських вояків були написані за матеріалами архівних документів, зокрема тих, що донедавна не були доступні дослідникам.


Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar