19 Вересня 2021, 11:31 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація «Твіти з Богом» Мішеля Ремері - 5 Травня 2017

Презентація «Твіти з Богом» Мішеля Ремері

Категорія: «Події»
Дата: 05 Травня 2017 (П'ятниця)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 787


Київська Книгарня «Є», Католицький Медіа-Центр та видавництво «Свічадо» запрошують на презентацію книжки Мішеля Ремері «Твіти з Богом» за участю автора, яка відбудеться 5 травня. Початок – о 18.30.

Видання «Твіти з Богом» розповідає нам про Бога, Біблію, створення, суть віри та шляхи, якими Бог налагоджує з нами зв'язок. А також про походження та історію Церкви, про те, яким чином Церква представлена у світі. Проект «Твіти з Богом» (Tweeting with GOD (#TwGOD)) знайомить читача із основами віри в Бога на підставі Святого Письма та вчення Католицької Церкви. Видання може стати основою для дискусій у групі або для поглиблення віри після формального ознайомлення з нею і допомогти пояснити свою віру іншим згідно заклику св. Петра «будьте завжди готові дати відповідь кожному, хто запитує вас про вашу надію» (1Пт 3,15)


Автор книги отець доктор Мішель Ремері – нідерландський священик. Після завершення світської освіти працював у Королівських військово-повітряних силах, а згодом спеціалістом в інженерній компанії у Балтиці. Після завершення теологічних студій у Римі захистив дисертацію у Папському Григоріанському університеті. Протягом багатьох років служив капеланом у парафіях міста Лейдена у Нідерландах, де здебільшого працював із молоддю та студентством. Кілька років був членом дорадчої комісії з питань нових ЗМІ та молоді при Ватиканському комітеті у справах Інтернету. Сьогодні отець Мішель Ремері – заступник Генерального секретаря Ради єпископських конференцій Європи.

Проект «Твіти з Богом» був здійснений за сприяння автора видання у співпраці з Католицьким Медіа-Центром і видавництвом «Свічадо».

Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar