01 Жовтня 2023, 11:55 | Реєстрація | Вхід
/ Вечір, присвячений 70-річчю Віктора Суворова - 25 Квітня 2017

Вечір, присвячений 70-річчю Віктора Суворова

Категорія: «Події»
Дата: 25 Квітня 2017 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Харків
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Сумська, 3, м. «Історичний музей»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 679


Харківcька Книгарня «Є» та Харківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка запрошують на вечір, присвячений 25-ій річниці бестселера 1990-х років «Криголам» та 70-річчю його автора історика Віктора Суворова. Захід відбудеться 25 квітня. Початок – о 18.00. Модераторка — Вікторія Склярова.

Віктор Суворовісторик, дослідник та письменник у жанрі історико-документального та художньо-історичного роману. Автор численних популярних книжок з історії Другої світової війни та діяльності спецслужб СРСР, аналіз та опис подій у яких значно відрізняються від трактування історії, що викладалась за часів СРСР, трактуванню історії у пострадянських країнах та за їх межами.

Кожна книга автора ґрунтується на унікальних, підібраних професійним розвідником конкретних історичних фактах. У результаті створюється дуже сильна конструкція, яка ніби криголам розтрощує всі комуністичні міфи про «миролюбну» державу робітників та селян, її мудрих вождів та безмірно щасливий радянський народ.


«Криголам» – документально-публіцистична книга Віктора Суворова, в якій аргументовано стверджується, що Адольф Гітлер, розпочавши війну проти СРСР, лише випередив радянські агресивні плани вторгнення СРСР у Німеччину, яке готували на липень 1941 року. Вперше книжка побачила світ 1987 року.

Вечір буде побудовано у формі розмови-дискусії, кожен охочий зможе поділитись власними думками щодо твору і його автора.


Харківcька Книгарня «Є», вул. Сумська, 3, м. «Історичний музей». Тел.: (057) 717 03 99


0 коментарів

Залишити коментар

avatar