20 Квітня 2021, 17:25 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжки Тетяни Стрижевської в Києві - 6 Квітня 2017

Презентація книжки Тетяни Стрижевської в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 06 Квітня 2017 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Буква» на Хмельницького
Адреса: вул. Б.Хмельницького, 3Б
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 493


Весна прийшла - і файну книжку принесла! Видавництво «Фонтан казок» та книгарня «Буква» запрошують на презентацію супермодної книжки для сучасних підлітків - «Файні тОвсті дівки, йо!» Тетяни Стрижевської. Презентація відбудеться 6 квітня (четвер) о 18:30 у київській книгарні «Буква» на вул. Б.Хмельницького, 3Б на другому поверсі (метро Театральна).

«Файні тОвсті дівки, йо!» - книжка молодої письменниці з Києва Тетяни Стрижевської, яка побачила світ наприкінці березня у видавництві «Фонтан казок». Рукопис цієї книжки у 2016 році переміг у літературному конкурсі «Напишіть про мене книжку». Це психологічна повість для сучасних підлітків, в текст якої авторка майстерно вплела модні тенденції. Але книжка загалом не про моду, а про моду на справжність, про людяність, зародження почуттів, про дружбу і характери, про вірність і чесність, навіть про випробування – словом, книжка, в героях якої впізнАють себе не лише дівчатка-підлітки, а й хлопці – незалежно від того, цікавляться вони модою чи ні.

Модератор презентації — письменниця і співзасновниця пізнавально-розважального дівочого порталу «Каралєвна» Слава СвітоваТакож на подію завітає ілюстраторка книжки, відома художниця Ольга Кузнецова і проведе модний майстер-клас!

Запрошуємо файних дівчат та хлопців-підлітків та їхніх батьків! Буде по-справжньому модно і неймовірно весело! 


Мілка й Зоряна — абсолютно сучасні дівчатка! Вони знають геть усе про моду і їхнє життя розписане за канонами провідних жіночих журналів. Та ось одного разу невблаганна доля на цілий місяць закидає їх до бабусі в далеке карпатське село. І тут ґламурність мусить пройти випробування Справжністю! Що від неї залишиться на лоні справжньої природи, у спілкуванні зі справжніми людьми – та ще й тоді, коли у дівчаток уперше починають зароджуватися справжні почуття?

Навдивовижу тонка психологічна повість Тетяни Стрижевської «Файні товсті дівки, йо!» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасного підлітка.


6 квітня. Початок о 18:30. Вхід вільний. Київ, Книгарня «Буква», вул. Б.Хмельницького, 3Б


0 коментарів

Залишити коментар

avatar