08 Грудня 2023, 14:43 | Реєстрація | Вхід
/ VII-й конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора» - 5 Квітня 2017

VII-й конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 05 Квітня 2017 (Середа)
Час: 00:00
Вартість: придбання журналу
Місто: Україна
Рейтинг: 2.3
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 5431


Міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» оголошено VII-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора». Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі «Моя ти любо!» і полягає у художньому осмисленні кохання.

Умови конкурсу:

  • мова написання – українська або російська;
  • обсяг твору – обмежується «повними» двадцятьма рядками (п‘ять класичних чотиривірши /четверостиший/). Твори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду не беруться!
  • вік учасників – не обмежений;
  • кількість творів – один;
  • термін подання творів до 5 квітня 2017 року.
Важливо! Аби надіслати свій твір, автору слід  спершу придбати (будь-яку) книгу/книги, або журнал видавництва «Склянка Часу*Zeitglas». В такий спосіб учасник доводив справою свою щиру участь у конкурсі. Книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки. 

Редакция СЧ приймає до розгляду лише авторські тексти за обов‘язкової наявності: короткої біографії автора (із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону).
  • тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net із позначкою «Поетичний конкурс «Моя ти любо!» та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань) 
  • прозові твори не приймаються.
  • надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.

Пересилка роздрукованого тексту на папері обов‘зкова за адресою:

«Склянка Часу*Zeitglas»
вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003

Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені дипломами та нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas». Інші, відзначені за рішенням конкурсного журі роботи, будуть публікуватися на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

По завершенню терміну прийому творів (опісля 1 березня 2017 року плануємо видання Віснику VII-го Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча гора». Який зможе придбати кожний атор-учасник, замовивши його примірник (примірники) в редакції. В такий спосіб автор може долучитися до обговорення усіх допущених до конкурсу творів на цьому сайті.


Довідки за тел: 04736-36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net
Докладно на сайті: http://zeitglas.io.ua/s2574797/ 


6 коментарів

avatar
журнал потрібно придбати перед тим, як відправляти вірш чи можна після?
avatar
якщо вірш надсилається на роздруковці і в word електронною поштою, то CD можна не додавати?
avatar
Коли надсилається вірш е-поштою, СД надсилатьи не треба. Примірник книги можна замовити опісля надсилання тексту твору та відповіді на нього редакції.
avatar
а якщо менше 20 рядків,наприклад 17 ,вірш недопускається??
avatar
Меньше можна. Більше - ні.
avatar
Термін подання авторських творів до конкурсного розгляду продовжено до 5 квітня 2017 року.
З повагою, редакція журналу "Склянка Часу*Zeitglas"

Залишити коментар

avatar