01 Жовтня 2023, 14:46 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс для дітей та підлітків «Тичинівські читання» - 26 Березня 2017

Конкурс для дітей та підлітків «Тичинівські читання»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 26 Березня 2017 (Неділя)
Час: 15:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Музей-квартира Павла Тичини
Адреса: вул. Терещенківська, 5, кв.1,3
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2302


Музей-квартира П. Тичини спільно з Благодійним фондом Мистецький Арсенал оголошують відкритий літературний конкурс для дітей та підлітків «Тичинівські читання».

У читаннях мають право брати участь усі бажаючі віком до 18-ти років. Перший етап конкурсу буде проходити у музеї Тичини, де компетентним журі у складі українських письменників та поетів буде обрано кращі твори, які згодом будуть зачитані на Літературній сцена Арсеналу Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Дорослим завжди легко говорити – піди туди, зроби оте, інше –не роби, або взагалі нікого не чіпай і буде тобі щастя. Та що таке щастя? Напевне, щастям є мати певний талант і можливість його реалізувати. Подумалось, у нашому місті є багато маленьких письменників та письменниць, поетів і поеток, зрештою просто Великих мрійників!

Вони щодня пишуть маленькі й великі твори, вкладаючи в них прості істини, які з віком дедалі важче осягнути. Уявіть собі, скільки талановитих дітей сидячи на підвіконні, чи спостерігаючи за обрієм у віконце шкільного автобуса творять прекрасне.Ми жодного разу про них не чули і навіть можемо ніколе не почути… Хоча б через їх сором’язливість.
Тому, користуючись прихильністю Благодійного фонду Мистецький Арсенал та НКММК Мистецький Арсенал, музей Тичини хоче крикнути – Поете, я шукаю тебе! Шукаю Шукача Пригод, який насмілиться кинути виклик сірій буденності та представити свої поезії біля вільного мікрофону поетам-дорослим. Кому? Витримуємо інтригу. Втім, згодом, юний поете, ти побачиш все на власі очі.

Зустрінемось 26 березня о 14:00 за адресоювулиця Терещенківська, 5 в Музеї-квартирі П. Тичини. 
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ можна за формою: https://goo.gl/ZdN9qw
АБО написавши/зателефонувавши: Богдана Тараніна - 063-504-24-18

Найкращі поезії будуть удостоєні призу Лихвацький Мумі-троль, а їхні автори отримають можливість представити їх усьому Києву 7-го та 8-го квітня на літературній сцені фестивалю Арсеналу Ідей!


Київ, Музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3


0 коментарів

Залишити коментар

avatar