25 Лютого 2024, 17:38 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: Презентація книжки Кузька Кузякіна - 18 Березня 2017

Дитяча субота: Презентація книжки Кузька Кузякіна

Категорія: «Події»
Дата: 18 Березня 2017 (Субота)
Час: 12:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 964


Рівненська Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на презентацію книжки Кузька Кузякіна «Біла трішки чорна-пречорна книжка» та розіграш одного примірника. Зустріч відбудеться у суботу, 18 березня. Початок — о 12.00.

«Якщо опівночі в чорному-пречорному лісі одна необачна чорна-пречорна вівця зустріне білого-пребілого вовка, годі сподіватися від цієї історії чогось доброго. Тому замість бути мудрою й розумною, ця книжка вийшла чорною-пречорною. Хоч і трішки білою. Розповідає вона цікавинки про природу чорного й білого кольорів, чорних дір, про абсолютно чорне Сонце, походження деяких українських топонімів, чорно-білі види тварин, прислів’я, зорові ілюзії, омоніми та багато іншого. Виняткової чорноти від першої до останньої сторінки книжці додає чорний-пречорний гумор. А особливо невгамовні читачі знайдуть у ній цікаві завдання для самостійного виконання та експериментування з чорним і білим.»


Кузько Кузякін — дитячий письменник, ілюстратор. Працював редактором та ілюстратором кількох дитячих журналів («Пізнайко», «Професор Крейд», «Артек», «Мамине сонечко»). Проілюстрував 11 книжок для українських і зарубіжних видавництв.


Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar