19 Травня 2021, 01:55 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Шевченко від А до Я» Леоніда Ушкалова у Львові - 17 Березня 2017

«Шевченко від А до Я» Леоніда Ушкалова у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 17 Березня 2017 (П'ятниця)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 637


Львівська Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на лекцію Леоніда Ушкалова «Шевченко від А до Я» та презентацію однойменного видання. Захід відбудеться 17 березня. Початок — о 18.30.

«Шевченко від А до Я» — продовження серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева», у якій відомих діячів української культури показано з неочікуваного і дуже людяного боку. Це неймовірної краси арт-бук для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора, фотографа Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друзів. Адже цікавим і близьким Тараса Шевченка роблять не тільки (і не стільки) біографічні дати — народився, виріс, написав, помер — а значно інтимніші речі: смаки, думки, уподобання... Яка була улюблена пора року у Шевченка? У які очі він полюбляв заглядатися — карі, блакитні, а, може, зелені? Про що він думав, дивлячись на зорі? Про все це є у книжці, яка впорядкована за ключовими словами, розміщеними за абеткою. Кожне слово (кіт, чай, зорі, тополя, Україна і т.д.) — ключі до біографії і життя Шевченка.


Проф. Леонід Ушкалов — український літературознавець і письменник, доктор філологічних наук, професор кафедри української тасвітової літератури Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Автор численних академічних праць в галузі української літератури, філософії та богослів’я.


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar