02 Червня 2023, 12:51 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація підручника практичної філософії - 17 Березня 2017

Презентація підручника практичної філософії

Категорія: «Події»
Дата: 17 Березня 2017 (П'ятниця)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1005


Київська Книгарня «Є» запрошує на дискусію «Як бути філософом у сучасному світі» у рамках презентації підручника «Основи практичної філософії». Захід відбудеться 17 березня. Початок – о 18.30. Учасники: Вахтанґ Кебуладзе, Михайло Бойченко, Анатолій Лой. Модератор — Олександр Комаров.

Дискусія «Як бути філософом у сучасному світі» за участі відомих філософів, викладачів, які працюють зі студентами та знають нюанси роботи з теорією і практичним застосуванням філософії, покликана сконцентрувати увагу навколо актуальності філософського пізнання у сучасному світі.

Підручник є результатом колективної праці співробітників та випускників філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка і присвячений філософській дисципліні, яка набуває нині дедалі більшого визнання у світі не лише серед філософів, але й серед представників гуманітарних, соціальних та інших наук, а також усіх тих, хто прагне свідомо поліпшувати своє життя та професійну діяльність. Антропологічні засади суспільного життя, політична філософія, філософія права, філософія господарства, соціальні інститути та їхня легітимність, свобода та гідність особи – ось коло питань, розглянутих у підручнику.


Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar