07 Травня 2021, 16:36 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Олексій Волков презентує книгу «Гра у три руки» - 14 Березня 2017

Олексій Волков презентує книгу «Гра у три руки»

Категорія: «Події»
Дата: 14 Березня 2017 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Дім книги»
Адреса: вул. Коперника, 19
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 595


14 березня о 18 год. у книгарні «Дім книги» (вул. Коперника, 19, Тернопіль) в рамках літературних зустрічей циклу «Вітальня у вівторок» відбудеться презентація роману майстра детективного жанру Олексія Волкова — «Гра у три руки». 

«Все або нічого» — саме таке життєве кредо в головної героїні роману Олексія Волкова. Головна героїня — сильна жінка. Вона практично за власним бажанням втягує себе в небезпечну гру, з якої не кожен чоловік зміг би вибратись. Дуже цікаво спостерігати за тим, як вона холоднокровно вирішує проблеми, від яких залежить її життя. Автор спробував прослідкувати й зрозуміти жіночу психологію, потім замаскував усе це в гострий сюжет. Наскільки добре це вийшло — судити Вам, читачі. Усі запитання щодо сюжету роману, психології головної героїні, та процесу написання книги Ви зможете поставити автору особисто. 

Найвідоміші книги письменника — «Виконавець», « Подорож у безвихідь», «День відбуття», «Амністія для хакера», «Переможець отримає все», «Лікарня на відлюдді», «Слід на воді», «Емісар», «Мертві квіти». Також у його доробку кіносценарій 
«Лікарня» та збірник оповідань «Останній крижень». 

Олексій Волков власник багатьох відзнак, серед яких: Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Золотий бабай» за рукопис роману «Пес», що вийшов під назвою «Виконавець» (2000). Переможець літературних конкурсів «Золотий Бабай»(2002) та «Коронація слова» (2005), номінант конкурсу «Ґранд-Коронація» (2010), спеціальна відзнака «Ґранд-Коронація» за роман «Вовчий місяць» (2015). За вагомий внесок у розвиток сучасного українського гостросюжетного роману у 2013 році отримав премію «Золотий пістоль».
0 коментарів

Залишити коментар

avatar